Gunnar Smoliansky

Gunnar Smoliansky
Gunnar Smoliansky
Gunnar Smoliansky
Gunnar Smoliansky

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY (född 1933): "Centralen", 1958, fotografi på svart vitt foma papper, signerad och daterad a tergo, 31x24 cm

ÖVRIGT:
Privat gåva från konstnären

843680

2020-11-22