Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Scen ur filmen the wise little hen", litografi signerad samt numrerad 261/400, ca 38x56 cm

843681

2020-11-22