Klubbat för:
3 400 SEK
10 000 SEK
DOKUMENTSKÅP/ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, med jalusi, grå-blå målning, handtag i mässing, höjd ca 197, 128x44 cm
Märken, slitage
843688
2020-11-22