Siri Derkert färglitografi
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SIRI DERKERT (1888-1973): "Jag vägrar förinta mig själv", signerad samt numrerad H.C. LXXVII/LXXX, färglitografi, bladmått ca 57x43 cm
Kuntoraportti
843691
Päivämäärä:
2020-11-22