Siri Derkert färglitografi

Siri Derkert färglitografi
Siri Derkert färglitografi
Siri Derkert färglitografi
Siri Derkert färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SIRI DERKERT (1888-1973): "Jag vägrar förinta mig själv", signerad samt numrerad H.C. LXXVII/LXXX, färglitografi, bladmått ca 57x43 cm

Kuntoraportti

843691

Päivämäärä:

2020-11-22