Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad M Pyk, numrerad 1863/5000, färglitografi, bildmått ca 57x42 cm
843694
2020-11-22