Frederik Kaerskou oljemålning

Frederik Kaerskou oljemålning
Frederik Kaerskou oljemålning
Frederik Kaerskou oljemålning
Frederik Kaerskou oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FREDERIK CHRISTIAN KAERSKOU (1805-1891): Landskapsmotiv, olja på duk, ca 41x55 cm

Krackelyr, färgbortfall

843704

2020-11-22