Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAMBERT WERNER (1900-1983): "Dormeuse", blandteknik / collage, 30x22 cm, signerad och daterad 1982
Utställd på Färg & Form, 1983, Stockholm
843710
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här