Lambert Werner

Lambert Werner
Lambert Werner
Lambert Werner
Lambert Werner

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMBERT WERNER (1900-1983): "Dormeuse", blandteknik / collage, 30x22 cm, signerad och daterad 1982

Utställd på Färg & Form, 1983, Stockholm

843710

2020-11-30