Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNA EHRNER, glasskulptur, Kosta Boda, Unik, kristallblock med skärningar, höjd ca 22 cm, signerad egenhändig signatur, 1265990004 Kosta Unique
Smärre repor
843715
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här