Anna Ehrner glasskulptur

Anna Ehrner glasskulptur
Anna Ehrner glasskulptur
Anna Ehrner glasskulptur
Anna Ehrner glasskulptur
Anna Ehrner glasskulptur
Anna Ehrner glasskulptur
Anna Ehrner glasskulptur
Anna Ehrner glasskulptur
Anna Ehrner glasskulptur
Anna Ehrner glasskulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA EHRNER, glasskulptur, Kosta Boda, Unik, kristallblock med skärningar, höjd ca 22 cm, signerad egenhändig signatur, 1265990004 Kosta Unique

Smärre repor

843715

2020-11-26