Gustaf Rydberg oljemålning

Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

GUSTAF RYDBERG (1835-1893): Kustmotiv i skymningsljus, signerad och daterad G Rydberg -99, olja på pannå, ca 30x46 cm

Zustandsbeschreibung

843719

2020-11-22