Klubbat för:
8 200 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
GUSTAF RYDBERG (1835-1893): Kustmotiv i skymningsljus, signerad och daterad G Rydberg -99, olja på pannå, ca 30x46 cm
Zustandsbeschreibung
843719
2020-11-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner