Orrefors Kosta Boda Studioglashyttan Åhus
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BREVPRESSAR, SKÅL, VAS, 6 delar, bestående av 2 st brevpressar, Göran Wärff, höjd ca 9, äggformad brevpress, Bertil Vallien, vas K-G Tinbäck, skål, Lars Hellsten, diam 15,5, skulptur med bubblor, Studioglashyttan Åhus, höjd ca 20 cm, samtliga delar fullsignerade
Smärre repor förekommer
843722
2020-11-26