Orrefors Kosta Boda Studioglashyttan Åhus

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BREVPRESSAR, SKÅL, VAS, 6 delar, bestående av 2 st brevpressar, Göran Wärff, höjd ca 9, äggformad brevpress, Bertil Vallien, vas K-G Tinbäck, skål, Lars Hellsten, diam 15,5, skulptur med bubblor, Studioglashyttan Åhus, höjd ca 20 cm, samtliga delar fullsignerade

Smärre repor förekommer

843722

2020-11-26