Carl Wilhelm Jaensson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL WILHELM JAENSSON (1853-1931): Landskapscen med flod, olja på duk, intygas a tergo, ca 52x75 cm

Krackelyr, enstaka färgbortfall

843726

2020-11-22