Göran Strååt skulpturer

Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer
Göran Strååt skulpturer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN STRÅÅT(1915-1994): 2 st, flickansikte samt kubistisk figur, monterad på socklar, bly resp tenn, höjd exkl sockel 21 resp 11 cm, signerade

Smärre slitage

843741

2020-11-26