Silver 4 dlr

Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr
Silver 4 dlr

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SKÅLAR, BÄGARE, TESIL 4 dlr, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, höjd ca 3,5-6 cm, totalvikt ca 233 g

Zustandsbeschreibung

Graverade

843744

2020-11-24