Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKÅLAR, BÄGARE, TESIL 4 dlr, silver, 1900-tal, svenska importstämplar, höjd ca 3,5-6 cm, totalvikt ca 233 g
Zustandsbeschreibung
Graverade
843744
2020-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner