Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, brun skinnklädsel, etikettmärkt "Stjernmöbler Herrljunga Sweden", sitthöjd ca 44 cm,

Bruksslitage, skador på skinnklädsel

843751

2020-11-26