Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN WÄRFF, 2 delar, bestående av vas samt objekt, höjd ca 14 cm, Kosta Boda, signerade Kosta Ateljé samt nummer
Smärre repor, vasen med ett par micronagg vid fot
843754
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här