Göran Wärff vas objekt

Göran Wärff vas objekt
Göran Wärff vas objekt
Göran Wärff vas objekt
Göran Wärff vas objekt
Göran Wärff vas objekt
Göran Wärff vas objekt
Göran Wärff vas objekt
Göran Wärff vas objekt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN WÄRFF, 2 delar, bestående av vas samt objekt, höjd ca 14 cm, Kosta Boda, signerade Kosta Ateljé samt nummer

Smärre repor, vasen med ett par micronagg vid fot

843754

2020-11-26