Karl Nordström tusch

Karl Nordström tusch
Karl Nordström tusch
Karl Nordström tusch
Karl Nordström tusch

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Utsikt med tallar, monogramsignerad KN daterad 1892, tusch på papper, ca 23x28 cm

Gulnad, fläckar, något vågigt papper

843762

2020-11-22