Coasters Österrike/Ungern 1820-tal silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COASTERS, 1 par, silver, Österrike / Ungern, 1820-tal, diam ca 15 cm, vikt 296 g

Smärre slitage

843797

2020-11-26