Fiol

Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIOL, 1900-talets första hälft, längd ca 60 cm, väska samt stråk medföljer

Smärre slitage, ytsmuts

843804

2020-11-26