Fickur 18k guld

Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld
Fickur 18k guld

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, 18k guld, diam 46 mm, totalvikt 76 gram

Sannolik ägarmärkning C.Gunnarson invändigt, skador, bucklor, slitage, SAV garanterar inte funktionen

843839

2020-11-28