Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
IVOR ABRAHMS (England, född 1935): (3) Oxford garden, färglitografier, signerade och numrerade Ivar Abrahams 149/250 bladstorlek ca 38x27 cm
Zustandsbeschreibung
843855
2020-11-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner