Edition Noël Omega Seamaster 15000 Gauss

Klubbat för:

24 000 SEK

Arviointi

30 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, Seamaster 15000 Gauss, armbandsur, 2010-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, krona med Omega, urverk specialkonstruerat för att tåla extra starka magnetfält, halsvstel länk med fjärilsformat viklås i original ref nr. 1567/693, ref nr. 23110422101002, serie nr. 86770313, kaliber 8508, diam ca 42 mm, certifikat ej daterat/ stämplar, ficka, manual, box med inredning samt ytterkartong medföljer

Kuntoraportti

Mycket fint skick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

843857

Päivämäärä:

2020-12-13