Skålar glas

Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas
Skålar glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 10 st., klar glasmassa, 1900-talets andra hälft, bland annat Orrefors, några etikettmärkta, höjd ca 5,5-15, diameter 14-25 cm

Enstaka nagg

843860

2020-11-24