Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): "Motiv från Smögen" signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 80x56 cm

Dukskada i form av reva med lagning

843863

2020-11-30