Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av en 1600-tals man, olja på uppfodrad duk, ca 51x38 cm
Krackeleringar, skador
843864
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här