Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Porträtt av en 1600-tals man, olja på uppfodrad duk, ca 51x38 cm

Krackeleringar, skador

843864

2020-11-22