taburetter

taburetter
taburetter
taburetter
taburetter
taburetter
taburetter

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

TABURETTER, ett par, empirestil, tidigt 1900-tal, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

843902

2020-11-30