Carsten Henrichsen oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARSTEN HENRICHSEN (1824-1897), tillskriven: Figurer på landsväg, monogramsignerad, olja på duk, ca 29x41,5 cm

Krackelyr, smärre ytskador och färgbortfall

843907

2020-11-23