Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
LENNART "Lill-Jonas" JONASSON (1927-2006): "Den sista solstrålen", signerad samt daterad 7.1-48, olja på pannå, ca 45x54 cm
843911
2020-12-08