Fåglar Lalique France

Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France
Fåglar Lalique France

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LALIQUE, 2 st, fåglar, glas, signerade Lalique France, höjder ca 8-9 cm

1 st fågel med mindre nagg på näbb

843920

2020-12-08