Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Violinist, signerad L Jirlow, numrerad 211/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bildmått ca 39x46 cm

843933

2020-11-23