Arkivskåp
Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
ARKITEKTSKÅP, låg modell, 1900-talets första hälft, 1900-talets första hälft, ekfanér samt skiva av massiv ek, utragbara 5 lådor med skålhandtag, höjd ca 60, 135x82 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken samt ett avslag på ovandelens bakre kant, nycklar saknas
843934
2020-11-29