Diana Kouzakova oljemålning

Diana Kouzakova oljemålning
Diana Kouzakova oljemålning
Diana Kouzakova oljemålning
Diana Kouzakova oljemålning
Diana Kouzakova oljemålning
Diana Kouzakova oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIANA KOUZAKOVA (född 1966): "Utanför tiden", signerad och daterad Kouzakova -92, olja på duk, ca 61x50 cm

843937

2020-11-23