Paul Hoff urna

Paul Hoff urna
Paul Hoff urna
Paul Hoff urna
Paul Hoff urna
Paul Hoff urna
Paul Hoff urna
Paul Hoff urna
Paul Hoff urna

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL HOFF, lockurna, s.k "Böna", stengods. Gustavsberg studio, signerad o daterad -87, glaserad oval form. lock med silverbeläggning och ristade blad samt träknopp av teak, Signerad Paul Hoff, Gustavsberg studiohand Sweden 1988 unik. 290 höjd exklusive träknopp ca 15, ink 22 cm

843954

2020-11-30