Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): Interiör, signerad Eva Bagge, olja på duk, ca 32x23 cm

Enstaka färgbortfall

843955

2020-11-23