Bergmansstakar

Bergmansstakar
Bergmansstakar
Bergmansstakar
Bergmansstakar
Bergmansstakar
Bergmansstakar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BERGMANSSTAKAR, 1 par, signerade Olle Jonsson, målade, höjd 25 cm

Lättare bruksskick

843961

2020-11-29