Hedvig Tegnér olja
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HEDVIG TEGNÉR (1866-1961): Kustvy, signerad och daterad H Tegnér 1912, olja på duk, ca 64x56 cm
Kuntoraportti
Krackelyr
843966
Päivämäärä:
2020-11-23