Hedvig Tegnér olja

Hedvig Tegnér olja
Hedvig Tegnér olja
Hedvig Tegnér olja
Hedvig Tegnér olja
Hedvig Tegnér olja
Hedvig Tegnér olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HEDVIG TEGNÉR (1866-1961): Kustvy, signerad och daterad H Tegnér 1912, olja på duk, ca 64x56 cm

Kuntoraportti

Krackelyr

843966

Päivämäärä:

2020-11-23