Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KNUT VALINDER (1909-1987): Blåmesar, olja på duk, signerad, 49,5 x 40 cm.
Repor.
843982
2020-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här