Knut Valinder

Knut Valinder
Knut Valinder
Knut Valinder
Knut Valinder

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT VALINDER (1909-1987): Blåmesar, olja på duk, signerad, 49,5 x 40 cm.

Repor.

843982

2020-11-27