Sam Larsso stolar modell sam 4 st

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAM LARSSON, "Sam" 4 st, stolar, 1980-tal, för DUX, kromad stomme, klädsel i turkost läder med djuphäftad dekor, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, läderremmarna med

843985

2020-11-30