SAM LARSSON Sam stolar

SAM LARSSON Sam stolar
SAM LARSSON Sam stolar
SAM LARSSON Sam stolar
SAM LARSSON Sam stolar
SAM LARSSON Sam stolar
SAM LARSSON Sam stolar
SAM LARSSON Sam stolar
SAM LARSSON Sam stolar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAM LARSSON, "Sam" 4 st, stolar, 1980-tal, för DUX, kromad stomme, klädsel i turkost läder med djuphäftad dekor, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, läderremmar med slitage

843987

2020-11-30