Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, två dörrar varav en med spegel, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 220, 140x64 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare bemålning och hyllplan

843993

2020-11-26