Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, två dörrar varav en med spegel, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 220, 140x64 cm, nyckel finns
Bruksslitage, senare bemålning och hyllplan
843993
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här