Dykarhjälm koppar och mässing

Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing
Dykarhjälm koppar och mässing

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DYKARHJÄLM, replika, koppar och mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 38 cm

Bruksslitage, en skruv något lös

844001

2020-11-30