Nattduksbord gustaviansk stil

Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil
Nattduksbord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, oval form, höjd ca 72, 48x40 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, märken, torrsprickor, färgbortfall

844011

2020-11-30