Väggur Zenith

Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith
Väggur Zenith

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, Zenith, 1900-talets mitt, urtavla i trä, visare och timindex i mässing, 18-dagarsverk, numrerad 15850

Urtavla med repa

844012

2020-11-23