Bordslampa
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, troligen design Hans Bergström, modell 6166, 1900-talets mitt, mässing och teak, höjd inkl. skärm ca 46 cm
Bruksslitage, märken, j funktionstestad, SAV garanterar ej funktion
844015
2020-11-30