Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, troligen design Hans Bergström, modell 6166, 1900-talets mitt, mässing och teak, höjd inkl. skärm ca 46 cm

Bruksslitage, märken, j funktionstestad, SAV garanterar ej funktion

844015

2020-11-30