Schatull med flaskor

Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor
Schatull med flaskor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULL MED FLASKOR, 1800-tal, mahognyfanerat schatull, 3 st flaskor i glas, mässingdetaljer, schatullets mått 28,26,5x14 cm

Åldersrelaterat slitage med några torrsprickor, märken

844018

2020-11-30