Skåp 2-delat 1700-tal

Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal
Skåp 2-delat 1700-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 2-delat, 1700-tal, ek, underdel med 4 lådor, senare ombyggt, höjd ca 203, 120 x 46 cm

Slitage, märken, kompletteringar

844041

2020-11-23